High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Bravia - nowe telewizory z wbudowanymi dyskami zadebiutowały w Japonii

Audio-Video

rss

Sony Bravia - nowe telewizory z wbudowanymi dyskami zadebiutowały w Japonii

2011.02.13//  J. Kruczek
Sony wprowadziło do sprzedaży nowa linię telewizorów wyposażonych w dyski wewnętrzne. Koncern postanowił zaspokoić kolejną potrzebę użytkowników, jaką jest chęć nagrywania ulubionych programów. Dzięki wbudowanej pamięci każdy może bez używania zewnętrznego urządzenia zapisać seriale czy programy z telewizji.
Zobacz także: Eizo DuraVision - nowy telewizor 3D bez okularów »Japoński koncern zaprezentował trzy telewizory, które oczywiście należą do rodziny Bravia. Ekrany posiadają przekątne kolejno 22,32 i 40 cali, co pozwoli każdemu na dobór odpowiedniego odbiornika. Wszystkie modele wyświetlają obraz w jakości Full HD 1080p, a do dyspozycji użytkownika oddaja wewnętrzne dyski o pojemności 500GB. Według producenta taka pamięć wystarczy do zapisania 65 godzin filmów w jakości HD.
Sony Bravia Sony Bravia
Sony Bravia Sony Bravia
Sony Bravia Sony Bravia


Zobacz także: LG Electronics zapowiedziało nową linię telewizorów 3D OLED »Flagowym modelem jest oczywiście 40-calowy telewizor o oznaczeniu KDL-40EX52H. Posiada on podświetlenie LED, podwójny cyfrowy tuner telewizyjny oraz Ethernet. Na pokładzie znalazły się 10W głośniki oraz trzy porty HDMI. Największy model wyceniono na 1800 dolarów, zaś pozostałe kosztują odpowiednio 1340 dolarów i 1100 dolarów. Nowe modele telewizorów zadebiutowały na razie w Japonii, a w okolicach maja pojawią się na zachodnich rynkach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Bravia - nowe telewizory z wbudowanymi dyskami zadebiutowały w Japonii

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Bravia - nowe telewizory z wbudowanymi dyskami zadebiutowały w Japonii