High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Bravia 4K Ultra HD - dwa nowe telewizory trafiły do polskich sklepów

Audio-Video

rss

Sony Bravia 4K Ultra HD - dwa nowe telewizory trafiły do polskich sklepów

2013.06.18//  J. Kruczek
Sony wprowadziło do sprzedaży nowe modele telewizorów Bravia 4K Ultra HD serii X9. Odbiorniki zapewniają wysoką jako,ść obrazu i rozdzielczość 3840x2160 pikseli. Dzieki temu ich właściciele będą mogli się cieszyć bardzo dokładnym obrazem.
Zobacz także: Sharp AQUOS LE650 i LE750 - nowe serie telewizorów debiutują w Polsce »Telewizory pozwalają na wyświetlanie filmów już zarejestrowanych w wysokiej rozdzielczości oraz na formatowanie gorszych plików do wysokiej jakości. Za jakość obrazu w nowych modelach odpowiada procesor 4K X-Reality Pro. Pozwala on na analizowani, oczyszczanie i ulepszanie obrazu pochodzącego z gorszych źródeł. Bravia 4K Ultra HD serii X9 pozwala też na wyświetlanie obrazów w palecie kolorów RGB.
Sony Bravia 4K Ultra HD
Sony Bravia 4K Ultra HD Sony Bravia 4K Ultra HD
Sony Bravia 4K Ultra HD


Zobacz także: Samsung F8500 - nowa linia telewizorów plazmowych debiutuje na rynku »Producent zapewnia też o jakości dźwięku płynącego z głośników z cieczą magnetoreologiczną. Dzięki technologi NFC telewizory można połączyć ze smartfonami i tabletami. Specjalne aplikacje na Androida i iOS pozwalają też na szerszą współpracę z telewizorami. Telewizory Sony Bravia 4K Ultra HD są dostępne już w polskich salonach sprzedaży. Klienci mogą wybrać model z 55 i 65-calowym ekranem. Ich ceny oscylują w okolicach 20 i 30 tysięcy złotych.

Sony Bravia 4K Ultra HD
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony Bravia 4K Ultra HD - dwa nowe telewizory trafiły do polskich sklepów

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony Bravia 4K Ultra HD - dwa nowe telewizory trafiły do polskich sklepów