High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony PSP 2 z ekranem dotykowym HD? Kolejne plotki o nowej konsoli

Komputery i konsole

rss

Sony PSP 2 z ekranem dotykowym HD? Kolejne plotki o nowej konsoli

2010.10.26//  J. Kruczek
Sony PSP jest już obecna na rynku od dłuższego czasu i coraz częściej się mówi o następczyni małej konsolki. Najnowsze plotki zostały opublikowane przez znany serwis Kotaku, który rzekomo wyciągnął informacje od źródeł znajdujących się blisko Sony.
Zobacz także: Nintendo 3DS oficjalnie zaprezentowane na E3 2010 »Według najnowszych doniesień PSP 2 będzie oferowało znacznie większy ekran od poprzedniczki. Podobno podczas niedawno zakończonych targów Tokyo Game Show zaprezentowano prototyp nowej kieszonkowej konsoli. Pokaz odbył się za zamkniętymi drzwiami i dotyczył najwyżej postawionych partnerów Sony.
PSP Go PSP Go
PSP Go PSP Go
PSP Go PSP Go

Źródła serwisu Kotaku donoszą, że na spotkaniu zaprezentowano urządzenie z dużym ekranem dotykowym, określanym mianem ekranu HD. Może to oznaczać, że Sony zmienia nieco założenia PSP i kolejna generacja nie będzie walczyła z Nintendo 3DS, a z iPadem od Apple. Aktualnie Sony ma kłopoty z uzyskaniem satysfakcjonującej pojemności baterii, która byłaby w stanie uciągnąć nową konsolę.
Zobacz także: Ekran HD do Playstation 3 Slim od Hori »PSP 2 zgodnie z plotkami powinna zadebiutować jesienią bieżącego roku. Prezentacja konsoli jest podobno uzależniona od wyniku prac nad baterią, a pozostałe komponenty zostały już ukończone. Pozostaje, więc czekać na oficjalne potwierdzenie nowych informacji i prezentację ostatecznej wersji PSP 2.

PSP Go PSP Go
PSP Go PSP Go
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony PSP 2 z ekranem dotykowym HD? Kolejne plotki o nowej konsoli

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony PSP 2 z ekranem dotykowym HD? Kolejne plotki o nowej konsoli