High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-FHZ700L - zapowiedź laserowego projektora 3LCD

Audio-Video

rss

Sony VPL-FHZ700L - zapowiedź laserowego projektora 3LCD

2014.06.18//  J. Kruczek
Sony ciagle rozwija linię swoich projektorów laserowych, dzięki czemu powstają kolejne zaawansowane modele, jak VPL-FHZ700L. Prezentowany projektor jest następcą modelu VPL-FHZ55, który był pierwszym urządzeniem 3LCD z laserwoym źródłem światła.
Zobacz także: Acer H5380BD - stosunkowo niedrogi i zaawansowany projektor do kina domowego »Nowy model jest rozwinieciem konstrukcji i serwuje użytkownikom zaawansowane możliwości. Sony VPL-FHZ700L będzie posiadał wiele cech poprzednika, ale też znajdziemy w nim kilka istotnych zmian. Jedną z nich jest jasność wynosząca nie 4000, ale aż 7000 lumenów.
Sony VPL-FHZ700L
Sony VPL-FHZ700L Sony VPL-FHZ700L
Sony VPL-FHZ700L

Sony VPL-FHZ700L może się pochwalić rozdzielczością WUXGA, czyli 1920x1200 pikseli. Także kontrast statyczny robi wrażenie i wynosi 8000:1. Projektor ma posiadać wiele roziwązań ułatwiających instalację i użytkowanie. Przede wszystkim można go postawić pod dowolnym kątem, a zastosowane technologie zadbaja o poprawne wyświetlenie obrazu na ekranie.
Zobacz także: InFocus IN8606HD - projektor do domowego centrum rozrywki »Połączenie laserowego źródła światła i technologii 3LCD pozwala nie tylko znacząco poprawić jakość obrazu, ale też zwiększa żywotność urządzenia. Źródło światła ma wytrzymać co najmniej 20 000 godzin. Sony VPL-FHZ700L zadebiutuje na rynku we wrześniu i cena pozostaje tajemnicą. Przypomnijmy jednak, ż epoprzednik kosztował 23 tysiące złotych więc z pewnością nowy model nie bedzie tanią zabawką.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony VPL-FHZ700L - zapowiedź laserowego projektora 3LCD

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony VPL-FHZ700L - zapowiedź laserowego projektora 3LCD