High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony zdradza plany wprowadzania technologii 3D

Audio-Video

rss

Sony zdradza plany wprowadzania technologii 3D

2010.04.18//  J. Kruczek
Sony podało nowe szczegóły na temat swojego planu wprowadzania technologii 3D na rynek. Informacje odnoszą się nie tylko do telewizorów, ale także do odtwarzaczy Blu-Ray i gier video. Jak informuje japoński koncern, ekspansja na rynek rozpocznie się już w czerwcu bieżącego roku.
Zobacz także: Samsung zapowiedział nowe telewizory LED w technologii 3D »Pierwsze odtwarzacze i ekrany 3D od Sony zadebiutują w Wielkiej Brytanii w czerwcu. Wśród odtwarzaczy Blu-Ray z obsługą 3D znajdzie się również konsola Playstation 3, która w czerwcu otrzyma uaktualnienie programowe pozwalające na obsługę filmów i gier w technologii trójwymiarowej. Pierwszymi urządzeniami 3D od Sony będą telewizory z serii KDL-HX803, które będą dostępne w dwóch rozmiarach. Telewizory o rozmiarze 40 i 46 cali będą dostępne w cenie odpowiednio 1400 i 1600 funtów, czyli około 6100 do 7000 złotych.
Sony 3D Sony 3D
Sony 3D Sony 3D
Sony 3D Sony 3D


Zobacz także: Dotykowy ekran 3D/2D od firmy Sharp otworzy nowe możliwości przed producentami »Przez pewien czas telewizory mają być dostępne z dwoma parami okularów, potrzebnych do oglądania obrazu 3D. Odtwarzacze Blu-Ray z obsługą trójwymiaru to BDP-S470, który zostanie zaktualizowany specjalnym oprogramowanie. Pierwszym modelem posiadającym wsparcie 3D od początku będzie BDP-S570, który zadebiutuje w maju bieżącego roku.

Sony 3D Sony 3D
Sony 3D Sony 3D
Sony podało też listę pierwszych gier, które będą wspierały obsługę 3D. Na liście znalazły się cztery gry: Wipeout HD, Motorstorm: Pacific Rift, PAIN oraz Super Stardust HD. Gry w tej wersji ukarzą się równocześnie z aktualizacją PS3, która nastąpi prawdopodobnie w czerwcu 2010.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony zdradza plany wprowadzania technologii 3D

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sony zdradza plany wprowadzania technologii 3D