High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sound Scape, rewolucyjny odtwarzacz muzyki z projektorem

Gadżety

rss

Sound Scape, rewolucyjny odtwarzacz muzyki z projektorem

2010.02.21//  J. Kruczek
Muzyka jest idealnym sposobem na relaks i odprężenie po ciężkim dniu pracy. Producenci oprogramowań muzycznych na komputery już dawno spostrzegli, ze dobra muzyka idealnie sie łączy z obrazem i programy takie jak Winamp posiadają specjalne wizualizacje. Projektanci prześcigają się w pomysłach na sprawne łączenie dźwięku i obrazu, owocem prac nad relaksującym gadżetem muzycznym jest koncepcyjny odtwarzacz Sound Scape.
Zobacz także: Samsung Tic Toc - wstrząsający odtwarzacz MP3 »Urządzenie Sound Scape został skonstruowany tak, aby w trakcie odtwarzania muzyki tworzyć relaksujące obrazy. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie sposób, w jaki gadżet generuje obraz. Sound Scape został wyposażony w projektor LED, który generuje obraz na różne powierzchnie. Producenci zaprogramowali w urządzeniu wizualizacje samych przyjemnych rzeczy. Sound Scape dopasuje do dźwięku niebo z płynącymi chmurkami czy wyświetli na ścianie brzeg jeziora. Takie rozwiązanie ma dać maksimum przyjemności.
Sound Scape Sound Scape
Sound Scape Sound Scape
Sound Scape Sound Scape


Zobacz także: Zikmu by Philippe Starck - bezprzewodowe głośniki ze stacją do iPod'a »Projektanci zdecydowali się na pominięcie tradycyjnych klawiszy, a zamiast tego zastosowali ruchome elementy przypominające małe kamyczki. To ich ułożenie przy urządzeniu będzie decydowało o natężeniu głośności i wyborze utworu. Projekt wygląda bardzo atrakcyjnie i innowacyjnie. Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy i czy w ogóle Sound Scape zadebiutuje na rynku. Pozostaje mieć nadzieję, że urządzenie znajdzie swoje miejsce na rynku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sound Scape, rewolucyjny odtwarzacz muzyki z projektorem

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Sound Scape, rewolucyjny odtwarzacz muzyki z projektorem