High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Tic Toc - wstrząsający odtwarzacz MP3

Telefony

rss

Samsung Tic Toc - wstrząsający odtwarzacz MP3

2010.02.10//  J. Kruczek
Producenci małych odtwarzaczy MP3 prześcigają się w nowych konstrukcjach. Niemal codziennie otrzymujemy nowe jeszcze bardzie zaawansowane playery, które mają coraz lepsze ekrany i potrafią zrobić niemal wszystko.
Zobacz także: The Cube koncepcyjny MP3 Player od Mintpass »Firma Samsung postanowiła jednak pójść w trochę inną stronę i wydać na rynek odtwarzacz MP3, który jest inny niż wszystko, co do tej pory pokazano. Nowy player od Samsunga wyróżnia się brakiem ekranu i posiadaniem tylko jednego klawisza, który dodatkowo nie steruje całym urządzeniem a jedynie służy do regulacji głośności. Tic Toc jest bardzo mały, zgrabny i służy tylko do odtwarzania muzyki.
Samsung Tic Toc Samsung Tic Toc
Samsung Tic Toc Samsung Tic Toc
Samsung Tic Toc Samsung Tic Toc

Magia Tic Toc polega na tym, że jest sterowany za pomocą potrząsania. Player zmienia utwory i przewija po odpowiednich potrząśnięciach urządzeniem. Gadżet ma być wyposażony w pamięć wewnętrzną 2 lub 4 giga w zależności od wariantu na jaki zdecyduje się kupujący. Na jednym ładowaniu Tic Toc ma działać przez 12 godzin. Na liście obsługiwanych formatów znalazły się takie pliki jak MP3, WMA, OGG, WAV oraz FLAC.
Zobacz także: Micro Sport Japanese - MP3 Player dla sportowców »Niestety Samsung nie podał jeszcze daty premiery ani ceny nowego odtwarzacza. Nie jest znana tez dokładniejsza specyfikacja urządzenia. Mimo to trzeba przyznać, że Tic Toc prezentuje się bardzo ciekawie i z takim playerem każdy wyróżni się w tłumie.
Samsung Tic Toc Samsung Tic Toc
Samsung Tic Toc Samsung Tic Toc
Samsung Tic Toc Samsung Tic Toc

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung Tic Toc - wstrząsający odtwarzacz MP3

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Telefony   »   Samsung Tic Toc - wstrząsający odtwarzacz MP3