High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telefunken wprowadza na rynek tani telewizor ze Smart TV

Audio-Video

rss

Telefunken wprowadza na rynek tani telewizor ze Smart TV

2017.04.03//  J. Kruczek
Telefunken wprowadził na polski rynek monitor o oznaczeniu 32TX287DLBPOSW. Jest to bardzo ciekawa propozycja pozwalająca cieszyć się za niedużą kwotę odbiornikiem wyposażonym w Smart TV.
Zobacz także: Philips 5231 - 24-calowy telewizor 3 w 1 »Telefunken 32TX287DLBPOSW korzysta z 32-calowej matrycy z podświetleniem LED. Niestety matryca nie oferuje pełnego Full HD, ale też urządzenie jest kierowane do mniej wymagających użytkowników. Najważniejsze atutem telewizora poza ceną 899 złotych jest Smart TV.
Telefunken 32TX287DLBPOSW
Telefunken 32TX287DLBPOSW Telefunken 32TX287DLBPOSW
Telefunken 32TX287DLBPOSW


Zobacz także: Loewe bild 7 - nowy gracz na rynku telewizorów OLED »Z funkcjonalności sieciowych można korzystać za pomocą wbudowanego WiFi bądź też po podłączeniu przewodowego. Telewizor pozwala także na odtwarzanie multimediów z pamięci USB, co także przydaje się w dobie nudów jakie oferują stacje telewizyjne. Telefunken 32TX287DLBPOSW współpracuje też ze smartfonami z systemem Android oraz iOS. Nowy model może nie jest spełnieniem marzeń kinomaniaków, ale i tak zdaje się być ciekawą ofertą.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telefunken wprowadza na rynek tani telewizor ze Smart TV

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Telefunken wprowadza na rynek tani telewizor ze Smart TV