High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   The Collector - pendrive na karty microSD

Komputery i konsole

rss

The Collector - pendrive na karty microSD

2011.04.20//  J. Kruczek
Karty pamięci microSD są często dodawane do telefonów, aparatów, czy innych urządzeń korzystających z tego rodzaju pamięci. Najczęściej małe nośniki posiadają niewielką pojemność i z czasem są wymieniane na pojemniejsze. Urządzenie The Collector pozwoli na ponowne wykorzystanie nieużywanych kart.
Zobacz także: Szwajcarski scyzoryk z wbudowaną pamięcią USB i systemem autodestrukcji »The Collector przypomina wyglądem pendrive z tym, że nie posiada wbudowanej pamięci wewnętrznej. Zamiast tego na pokładzie znajdziemy trzy sloty na karty microSD, dzięki którym możemy zmienić stare nośniki w pełni funkcjonalny dysk Flash USB. Gadżet jest pomysłowy i bardzo praktyczny, a do tego wygodny w użytkowaniu.
The Collector The Collector
The Collector The Collector
The Collector The Collector


Zobacz także: Fuuvi - oryginalny pendrive z aparatem cyfrowym »Wyposażenie The Collector w trzy sloty pozwala na łączenie pojemności zamontowanych kart. Dla przykładu wykorzystanie trzech nośników o pojemności 2GB każdy otrzymamy pendrive o pojemności 6GB. Pozostaje tylko pytanie, ile przyjdzie nam zapłacić za ten gadżet. Producent nie zdradził ceny, ale zapewnił, że już niedługo ją poznamy, a The Collector w najbliższym czasie trafi do sprzedaży. Dodajmy jeszcze, że The Collector posiada futurystyczny design, który powinien się spodobać większości użytkowników.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
The Collector - pendrive na karty microSD

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   The Collector - pendrive na karty microSD