High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ToneFone zmieni iPhone'a w narzędzie do ćwiczeń

Gadżety

rss

ToneFone zmieni iPhone'a w narzędzie do ćwiczeń

2014.03.19//  J. Kruczek
Jesteście tak przywiązani do swojego iPhone'a, że nie możecie się od niego uwolnić ani na chwilę. Co jeżeli macie ochotę poćwiczyć, ale wasze uzależnienie nie pozwala Wam zamknąć ukochanego telefonu w szafce na czas ćwiczeń?
Zobacz także: Te pigułki zbadają twój organizm i wyślą wyniki na smartfona »Od dziś jest na to rozwiązanie, bo Twój iPhone może się stać narzędziem do ćwiczeń. Brytyjscy inżynierowie spędzili wiele miesięcy w laboratorium pracując nad specjalną wyrafinowaną technologicznie obudową. Wszystkie prace zaowocowały gadżetem ToneFone będącym doskonałym narzędziem do ćwiczeń. Czym jest ToneFone?
ToneFone
ToneFone ToneFone
ToneFone

Prezentowany gadżet to nic innego, jak obudowa wykonana ze stali i pokryta komfortową gumową powłoką. W środku nie znajdziemy żadnych systemów i technologii. Liczy się tylko ciężar. Zdaniem pomysłodawców ciężki smartfon pozwoli przy każdym jego użyciu ćwiczyć mięśnie ręki. Szkoda tylko, że za każdym razem będziemy ćwiczyć tylko jedną rękę.
Zobacz także: Pierścień władający technologią »ToneFone pasuje do iPhone'a 5 oraz iPhone'a 5s. Użytkownicy mogą wybrać wersję o wadze 1 bądź 1,5 kg. Obudowa ma kolejne minusy, jak to że nie zmieści się w kieszeni. Mimo wszystko ToneFone nie jest żartem i od lata będzie dostępna w wielu różnych kolorach. Lżejszy wariant kosztuje 38 dolarów, zaś cięższy 42 dolary. Być może ktoś zdecyduje się na zakup tego jakże wyszukanego gadżetu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
ToneFone zmieni iPhone'a w narzędzie do ćwiczeń

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   ToneFone zmieni iPhone'a w narzędzie do ćwiczeń