High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Windows 10 oficjalnie! System zrobił dobre pierwsze wrażenie

Komputery i konsole

rss

Windows 10 oficjalnie! System zrobił dobre pierwsze wrażenie

2014.10.01//  J. Kruczek
Microsoft oficjalnie zaprezentował swój nowy system Windows 10. Zaskoczeniem może być nazwa, ale najwyraźniej koncern potraktował wersję 8.1 jako oddzielną generacje. Szczegóły na temat systemu będą się jeszcze pojawiały, ale najważniejsze założenia zostały ujawnione i robią dobre wrażenie.
Nowy system ma zostać przygotowany z myślą o sporej ilości platform. Będzie on zawierał w sobie rozwiązania zarówno dla komputerów PC, jak i laptopów oraz urządzeń mobilnych. Skupmy się jednak na najważniejszych zmianach.
Windows 10
Windows 10 Windows 10
Windows 10

Windows 10 będzie oferował zmodyfikowany interfejs Metro współpracujący z menu Start. Po fali krytyki za brak tego rozwiązania w Windowsie 8 producent poszedł po rozum do głowy. Teraz użytkownicy będą mogli korzystać z menu Start bez konieczności odpalania pełnego interfejsu Metro. To zdecydowanie zwiększy funkcjonalność na komputerach.
Zobacz także: Kinect for Windows v2 - nowy kontroler zadebiutuje w lipcu »Obsługa ma być bardziej intuicyjna, czego nie można powiedzieć o "ósemce". Nowy tryb Continuum ma usprawnić pracę na ekranach dotykowych. Windows 10 zadebiutuje na rynku końcem 2015 roku, a do tego czasu będziemy poznawać kolejne szczegóły. Póki co nowości możemy zobaczyć na oficjalnym filmie.
Windows 10
Windows 10 Windows 10
Windows 10

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Windows 10 oficjalnie! System zrobił dobre pierwsze wrażenie

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Windows 10 oficjalnie! System zrobił dobre pierwsze wrażenie