High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox 360: Halo 3 - niezwykła modyfikacja popularnej konsoli

Komputery i konsole

rss

Xbox 360: Halo 3 - niezwykła modyfikacja popularnej konsoli

2010.04.23//  J. Kruczek
Konsola Xbox jest najwdzięczniejszym urządzeniem dla modderów. Konsola doczekała się już wielu wariacji na swój temat, a modderzy ciągle prześcigają się w tworzeniu nowych jeszcze lepszych projektów.
Zobacz także: District 9 PC - obudowa wzorowana na filmie »Najnowsze dzieło, które zachwyciło świat to konsola wykonana przez Richarda Taylora z Weta Workshop. Jego modyfikacja została poświęcona grze Halo 3. Xbox 360 otrzymał nie tylko zmienioną obudowę, ale całą makietę przedstawiająca strzelającego żołnierza z gry. Całość została zaprojektowana i wykonana z największą starannością o szczegóły.
Xbox 360: Halo 3 Xbox 360: Halo 3
Xbox 360: Halo 3 Xbox 360: Halo 3
Xbox 360: Halo 3 Xbox 360: Halo 3


Zobacz także: Nvidia ION Cube PC - kosmiczna obudowa »Żołnierz wydaje się lecieć w powietrzu, odrzucony siłą wystrzałów z karabinu. Kule przebijają obudowę konsoli, a z drugiej strony bebechy konsoli są wyrzucane na zewnątrz. Całość robi wielkie wrażenie. Efekt jest na tyle dobry, że konsola znalazła się na eBay'u w charytatywnej aukcji. Dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na rzecz Fundacji Davida Peachey'a, która zajmuje się finansowaniem biednych dzieci uzdolnionych sportowo.

Xbox 360: Halo 3 Xbox 360: Halo 3
Projekt okazał się na tyle interesujący, że do udziału w przedsięwzięciu dołączył sam Microsoft. Koncern przekaże na rzecz fundacji równowartość ceny z aukcji oraz dodatkowe 10 tysięcy dolarów. Każdy, kto chce posiąść niezwykłego Xboxa 360 może wziąć udział w licytacji. Aktualna cena konsoli to 1225 australijskich dolarów, czyli niespełna 3300 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox 360: Halo 3 - niezwykła modyfikacja popularnej konsoli

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox 360: Halo 3 - niezwykła modyfikacja popularnej konsoli