High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Yuneec zaprezentował nowe drony na targach CES 2018

Gadżety

rss

Yuneec zaprezentował nowe drony na targach CES 2018

2018.01.12//  J. Kruczek
Yuneec tworzy bardzo interesujące drony i podczas targów CES 2018 producent pokazał kolejne efektowne maszyny. Firma przyjechała na targi z trzema nowymi dronami dla pasjonatów latających maszynek.
Pierwszym z nowych modeli jest Yuneec Typhoon H Plus. Tej serii nie trzeba przedstawiać fotografom i filmowcom. Dron został wyposażony w nowy 360-stopniowy gimbal na którym znajduje się kamera z jednocalowym sensorem CMOS o rozdzielczości 20 Mpix. Jak przystało na nowoczesny sprzęt kamera pozwala na filmowanie w 4K przy 60 kl./s.
Yuneec
Yuneec Yuneec
Yuneec

Yuneec Typhoon H Plus może się utrzymywać w powietrzu przez 25 minut i stawi czoła wiatru wiejącemu z prędkością nawet 50 km/h. Producent zadbał o szereg trybów autonomicznych ułatwiających pracę. Dron trafi na rynek końcem marca w dwóch wersjach. Podstawowa to koszt 1549 euro, zaś model z technologią Intel RealSense umożliwiającą omijanie przeszkód wyceniono na 1849 euro.
Następną propozycją jest Yuneec HD Racer, czyli dron wyścigowy. Ten nadaje się zarówno do latania w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Mały dron o wadze 65 gramów ma być bardzo stabilny w locie oraz niezwykle zwrotny. Producent chwali się szeregiem funkcji, które pomogą podczas szybkiego latania. Rolę kontrolera obejmują urządzenia z Androidem bądź iOS. Debiut nastąpi końcem kwietnia za cenę 179 euro.
Yuneec Firebird FPV jest ostatnią propozycją. Tutaj dostajemy skrzyżowanie samolotu RC z dronem. Model ten pozwala na automatyczne lądowanie, a w powietrzu rozpędzi się do 83 km/h. Bateria pozwoli na 25-30 minut lotu. Wbudowana kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 4K. Dron oferuje kilka trybów pracy. Premierę przewidziano na początek kwietnia, a cena wyniesie 599 euro.
Yuneec
Yuneec
Yuneec
Yuneec

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Yuneec zaprezentował nowe drony na targach CES 2018

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Yuneec zaprezentował nowe drony na targach CES 2018