High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cambridge Audio AZUR 851N - sieciowy odtwarzacz dla miłośników dobrego audio

Audio-Video

rss

Cambridge Audio AZUR 851N - sieciowy odtwarzacz dla miłośników dobrego audio

2015.02.12//  J. Kruczek
Cambridge Audio AZUR 851N jest nowym wydajnym odtwarzaczem sieciowym dającym możliwość streamingu z urządzeń mobilnych oraz komputerów. Producent zadbał o to, aby sprzęt obsługiwał dźwięk najwyższej jakości i nie zawiódł użytkowników.
Zobacz także: Pioneer N-70A i N-50A - nowe odtwarzacze sieciowe »W urządzeniu zastosowano podzespoły znane z droższych urządzeń marki, co ma gwarantować doskonałe brzmienie odtwarzanej muzyki. Odtwarzacz bez problemu poradzi sobie z plikami w wysokiej jakości bez względu na to z jakiego źródła będą one pochodzić.
Cambridge Audio AZUR 851N
Cambridge Audio AZUR 851N Cambridge Audio AZUR 851N
Cambridge Audio AZUR 851N

W obudowie znalazł się 4,3-calowy, kolorowy ekran TFT wyświetlający informacje na temat odtwarzanych treści oraz ustawień. Sterowanie może się odbywać za pośrednictwem pilota oraz aplikacji na smartfony. Wszystkie podzespoły zamknięto w solidnej obudowie niwelującej wszelkie drgania.
Zobacz także: Block CVR-80 - nowe centrum rozrywki w kompaktowym urządzeniu »Cambridge Audio AZUR 851N obsługuje nie tylko treści przesyłane przez WiFi. Pojawił się także Bluetooth umożliwiający streaming z urządzeń mobilnych. Po za tym w tylnej części obudowy znajdziemy szereg portów umożliwiających podłączenie praktycznie każdego sprzętu. Cambridge Audio AZUR 851N może być częścią rozbudowanego zestawu audio. Odtwarzacz jest dostępny za cenę 6990 złotych.
Cambridge Audio AZUR 851N
Cambridge Audio AZUR 851N Cambridge Audio AZUR 851N
Cambridge Audio AZUR 851N
Cambridge Audio AZUR 851N

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cambridge Audio AZUR 851N - sieciowy odtwarzacz dla miłośników dobrego audio

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Cambridge Audio AZUR 851N - sieciowy odtwarzacz dla miłośników dobrego audio