High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T3150 - ciekawy zestaw audio 2.1 z łącznością Bluetooth

Audio-Video

rss

Creative T3150 - ciekawy zestaw audio 2.1 z łącznością Bluetooth

2013.04.12//  J. Kruczek
Creative zapowiedział premierę nowego bezprzewodowego zestawu audio o nazwie T3150. System 2.1 sprawdzi się w codziennym użytkowaniu i pozwoli na dowolne rozstawienie głośników dzięki możliwości strumieniowego przesyłu dźwięku.
Zobacz także: Harman Kardon Go+Play Wireless - zaawansowany, bezprzewodowy zestaw audio »Głośniki wykorzystują technologię Bluetooth do przechwytywania dźwięku. Dzięki temu muzyka w nich płynąca może pochodzić nie tylko z komputera, ale także z urządzeń mobilnych. Producent chwali się także zastosowaniem technologii IPF pozwalającej na poszerzenie odsłuchu i znacznie uwydatnienie dźwięku.
Creative T3150
Creative T3150 Creative T3150
Creative T3150


Zobacz także: Bowers & Wilkins Z2 - bezprzewodowy głośnik i stacja dokująca dla urządzeń Apple »Creative T3150 nie powalają designem, ale powinny pasować do większości wystrojów. Niewielki głośniczki można łatwo wpasować w pomieszczenie. Nowy zestaw ma zadebiutować w sklepach początkiem maja. Głośniki wyceniono na 289 złotych, co nie jest wygórowaną ceną za system audio pracujący także z urządzeniami mobilnymi.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative T3150 - ciekawy zestaw audio 2.1 z łącznością Bluetooth

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative T3150 - ciekawy zestaw audio 2.1 z łącznością Bluetooth