High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Dune HD Base 3D - nowoczesny odtwarzacz sieciowy

Audio-Video

rss

Dune HD Base 3D - nowoczesny odtwarzacz sieciowy

2013.01.24//  J. Kruczek
Dune HD wprowadziło na rynek ciekawy odtwarzacz o nazwie Base 3D. Jak się można domyślić urządzenie przede wszystkim spisze się podczas obsługi formatów trójwymiarowych. Odtwarzacz łączy w sobie nowoczesne technologie z eleganckim designem.
Zobacz także: Redray 4K Cinema Player - pierwszy odtwarzacz Ultra HD 3D »Producent zapewnia sprawną obsługę materiałów w dużych rozdzielczościach dzięki wykorzystaniu procesora Sigma Designs współpracującego z 512 MB pamięci RAM. Odtwarzacz oferuje także niekompresowany dźwięk oraz możliwość współpracy z zestawami audio w schemacie 7.1. W kwestii plików z formatem 3D nowy odtwarzacz ma obsługiwać wszystkie najpopularniejsze formaty.
Dune HD Base 3D Dune HD Base 3D
Dune HD Base 3D Dune HD Base 3D
Dune HD Base 3D Dune HD Base 3D


Zobacz także: Stream Box DS - odtwarzacz sieciowy od Box Design »Dune HD Base 3D posiada kieszeń z funkcją hot-swap, co pozwala na wymianę dysków podczas pracy urządzenia. Nie zabrakło czytnika kart SD/SDHC oraz dwóch portów USB. To z przodu, a w tyle znajdziemy kolejne porty USB oraz HDMI. Całość uzupełniają złącza komponentowe i kompozytowe. Urządzenie wyposażono we wszystkie potrzebne gniazda oraz w moduł WiFi zapewniający współpracę z urządzeniami w sieci i internetem. Dune HD Base 3D jest zaawansowanym urządzeniem do pracy z multimediami. Odtwarzacz trafił już do polskich sklepów w cenie 1229 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dune HD Base 3D - nowoczesny odtwarzacz sieciowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Dune HD Base 3D - nowoczesny odtwarzacz sieciowy