High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem

Komputery i konsole

rss

HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem

2012.05.11//  J. Kruczek
HP Envy Spectre XT jest najnowszym ultrabookiem przeznaczonym dla bardziej wymagających użytkowników. Laptop oferuje nie tylko mocne wnętrze, ale także ciekawy design i lekka, ale wytrzymała konstrukcja. Nowy model będzie ciekawą propozycją dla osób, które chcą wydać na ultrabooka minimum 999 dolarów.
Zobacz także: Lenovo U300s - ultrabook dla wymagających użytkowników »HP Envy Spectre XT oferuje 13,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości HD 1366x768 pikseli. Producent zdecydował się na wykorzystanie procesorów Intel Core trzeciej generacji. Za grafikę odpowie układ Intel HD Graphics 4000. Wszystko będzie wspomagane przez 4 GB pamięci RAM. Użytkownicy wykorzystają nośniki SSD o pojemności 128 bądź 256 GB. Ciekawie prezentuje się system Beats Audio wykorzystujący cztery głośniki.
HP Envy Spectre XT HP Envy Spectre XT
HP Envy Spectre XT HP Envy Spectre XT
HP Envy Spectre XT HP Envy Spectre XT


Zobacz także: Dell Inspiron 15R Special Edition - efektowny laptop z mocnym wnętrzem »Dużą zaletą jest kamera HP TrueVision HD, a na liście wyposażenia znajdziemy wszystkie najważniejsze moduły i porty. Producent zapewnia, że HP Envy Spectre XT będzie mógł pracować przez około 8 godzin na pełnych obrotach. Premiera ultrabooka ma nastąpić 8 czerwca i z czasem zostanie udostępniony w kolejnych krajach. Komputer będzie dostępny na rynku z programami Adobe Premiere Elements i Photoshop Elements.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   HP Envy Spectre XT - efektowny ultrabook z mocnym wnętrzem