High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hammerhead - oryginalna nawigacja rowerowa

Gadżety

rss

Hammerhead - oryginalna nawigacja rowerowa

2013.09.17//  J. Kruczek
Rowerzyści coraz częściej korzystają z nawigacji, co niesie za sobą nowe pomysły na usprawnienie odpowiednich gadżetów. Bardzo ciekawym pomysłem jest gadżet o nazwie Hammerhead, który służy do sprawnego odczytywania informacji nawigacyjnych.
Prezentowane urządzenie potrzebuje do działania smartfona z systemem Android bądź iOS. To z nich czerpie informacje nawigacyjne i następnie wyświetla za pomocą specjalnego systemu diod LED. To właśnie sposób wyświetlania jest największą innowacją. Patrzenie w mały ekran z mapą nie jest najlepszym rozwiązaniem dla rowerzystów. Zamiast tego posłużono się bardziej wyrafinowanym systemem.
Hammerhead
Hammerhead Hammerhead
Hammerhead


Zobacz także: Garmin Fenix - podręczny przyjaciel podróżnika w formie zegarka »Rowerzysta zamiast obserwowania mapy zobaczy świecące diody wskazujące kierunek. Te zapalają się gry zbliżamy się do odpowiedniego skrętu. Całą trasę zaś ustalamy za pomocą smartfona. Rozwiązanie jest bardzo proste, ale i niezwykle praktyczne. Hammerhead znajduje się obecnie w fazie rozwoju, a jego autor zdobywa pieniądze na start produkcji. W trakcie zbiórki cenę ustalono na 70 dolarów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hammerhead - oryginalna nawigacja rowerowa

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Hammerhead - oryginalna nawigacja rowerowa