High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HiMedia 600B - nowoczesny odtwarzacz multimedialny trafił na nasz rynek

Audio-Video

rss

HiMedia 600B - nowoczesny odtwarzacz multimedialny trafił na nasz rynek

2011.07.31//  J. Kruczek
Rynek odtwarzaczy multimedialnych ma się całkiem dobrze i co chwilę możemy podziwiać nowe urządzenia. HiMedia 600B to nowa propozycja na naszym rynku, która pozwala na budowę domowego centrum rozrywki skupionego wokół jednej maszynki.
Zobacz także: Philips HMP3000 - odtwarzacz multimedialny z edytorem plików tekstowych »Prezentowany odtwarzacz jest napędzany procesorem Realtek o taktowaniu 500MHz, dzięki czemu jest jednym z szybszych odtwarzaczy multimedialnych na naszym rynku. Urządzenie posiada zatokę do montażu dysku twardego SATA 3,5. Port USB 3.0 pozwala na szybkie i sprawne odczytywanie plików multimedialnych bezpośrednio z zewnętrznych nośników danych.
HiMedia 600B HiMedia 600B
HiMedia 600B HiMedia 600B
HiMedia 600B HiMedia 600B


Zobacz także: Onkyo CD-245 Colobrino - zestaw audio dla posiadaczy iPoda i iPhone'a »HiMedia 600B pozwala na podpięcie do sieci internetowej za pomocą łącza Ethernet bądź moduły WiFi dostępnego za dopłatą. Odtwarzacz wspiera dźwięk 7.1 oraz standardy płyt Blu-ray 1.0, jak i obrazy płyt ISO. Co ciekawe HiMedia 600B obsługuje sieć P2P za pomocą klienta BitTorrent. Odtwarzacz HiMedia 600B zadebiutował już na naszym rynku w dwóch wariantach: z WiFi za cenę 649 złotych oraz bez WiFi za 599 złotych.

HiMedia 600B HiMedia 600B
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HiMedia 600B - nowoczesny odtwarzacz multimedialny trafił na nasz rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HiMedia 600B - nowoczesny odtwarzacz multimedialny trafił na nasz rynek