High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HDI DUNE HD TV-201 - odtwarzacz sieciowy o bogatych możliwościach

Audio-Video

rss

HDI DUNE HD TV-201 - odtwarzacz sieciowy o bogatych możliwościach

2012.07.23//  J. Kruczek
HDI DUNE HD TV-201 to nowoczesny odtwarzacz multimedialny, który powinien zaspokoić wymagania wszystkich użytkowników. Urządzenie jest dostępne w kilku wersjach różniących się od siebie tunerami telewizji. Użytkownicy mogą korzystać z odtwarzacza z tunerem telewizji kablowej, satelitarnej oraz cyfrowej naziemnej.
Zobacz także: Stream Box DS - odtwarzacz sieciowy od Box Design »Odtwarzacz pozwala również na transmisję sygnału przez internet. Najważniejsze jednak, że DUNE HD TV-201 odtwarza pliki multimedialne w rozdzielczości Full HD 1080p bez żadnych problemów. Producent zadbał również o obsługę dźwięku w standardzie 7.1. Szerokie możliwości zapewnia procesor Sigma Designs 8670, który jest znany z poprzednich odtwarzaczy tej serii.
HDI DUNE HD TV-201 HDI DUNE HD TV-201
HDI DUNE HD TV-201 HDI DUNE HD TV-201
HDI DUNE HD TV-201 HDI DUNE HD TV-201


Zobacz także: Lenovo A30 Internet TV Set Box - mały odtwarzacz sieciowy »Producent zapewnia, że DUNE HD TV-201 poradzi sobie z bardzo wymagającymi plikami audio i video. Dzięki wbudowanym portom USB możemy odtwarzać pliki bezpośrednio z pamięci przenośnych. Z ich pomocą można też podłączyć klawiaturę i mysz. Nie mogło zabraknąć portu HDMI, wyjścia AV oraz portu IR Extender. Całość uzupełnia wbudowany moduł WiFi, dzięki czemu mamy dostęp do sieci bezprzewodowej. DUNE HD TV-201 został wyceniony na 120 euro, ale wersja z tunerem DVB-T2 to koszt 140 euro.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
HDI DUNE HD TV-201 - odtwarzacz sieciowy o bogatych możliwościach

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   HDI DUNE HD TV-201 - odtwarzacz sieciowy o bogatych możliwościach