High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Iomega zapowiada wprowadzenie standardu USB 3.0 do dysków Ego

Komputery i konsole

rss

Iomega zapowiada wprowadzenie standardu USB 3.0 do dysków Ego

2010.08.27//  J. Kruczek
Dyski twarde firmy Iomega z serii Ego cieszą się dużą popularnością, dzięki solidnemu wykonaniu i dużym pojemnościom. Producent zapowiedział właśnie, ze zamierza odświeżyć serię za sprawą wprowadzenia interfejsu USB 3.0.
Zobacz także: Samsung S2 Portable 3.0 - nowa linia eleganckich dysków zewnętrznych »Zgodnie z zapowiedzią wszystkie dyski z serii Ego, które są obecne na rynku już niedługo będą trafiały do sklepów z nowym interfejsem, co pozwoli na zwiększenie transferu danych nawet dziesięciokrotnie. Równocześnie producent zapewnia, że wszystkie modele mimo nowej technologii będą posiadały niezmienioną cenę.
Iomega Ego Iomega Ego
Iomega Ego Iomega Ego
Iomega Ego Iomega Ego


Zobacz także: FreeAgent GoFlex Desk od Seagate - 3TB i łączność USB 3.0 w dysku przenośnym »Pierwsze dyski Iomega Ego z interfejsem USB 3.0 będą oferowały pojemność 500GB oraz 1TB. Urządzenia zadebiutują na rynku w październiku bieżącego roku. Nie wiadomo jeszcze, które modele z serii będą dostępne na początku, ale z czasem cała seria dysków ma być przystosowana do nowoczesnego standardu USB. Oznacza to, że użytkownicy otrzymają nowoczesne dyski znane z solidnych zabezpieczeń danych spełniających najwyższe standardy. Nowa oferta zainteresuje wszystkich, którzy często przerzucają gigantyczne ilości danych, których nie mogą narazić na zbędne ryzyko.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Iomega zapowiada wprowadzenie standardu USB 3.0 do dysków Ego

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Iomega zapowiada wprowadzenie standardu USB 3.0 do dysków Ego