High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Millenium Falcon, który lata - idealny gadżet dla fanów Star Wars

Gadżety

rss

Millenium Falcon, który lata - idealny gadżet dla fanów Star Wars

2010.02.17//  J. Kruczek
Fani filmowej sagi Star Wars mogą się czuć docenieni i szczęśliwi. Na rynek trafił kolejny gadżet, który musi sie znaleźć w rękach każdego prawdziwego fana Gwiezdnych Wojen. Na rynek wszedł kolekcjonerski model Sokoła Millenium i nie byłoby w nim nic nadzwyczajnego gdyby nie fakt, że model potrafi latać.
Zobacz także: Zamów budzenie u Dartha Vadera »Millenium Falcon został zbudowany z dbałością o najmniejsze szczegóły, a możliwość latania otrzymał dzięki wbudowanym wirnikom znanym z mini helikopterów Pico. Oczywiście fani, którzy chcieliby mieć model w 100% odpowiadający rzeczywistemu nie będą zachwyceni. Wirnik z wiadomych względów zajmuje większą część statku, ale niestety istniejąca technologia nie pozwala jeszcze na zbudowanie modelu swobodnie lewitującego w powietrzu.
Millenium Falcon Millenium Falcon
Millenium Falcon Millenium Falcon
Millenium Falcon Millenium Falcon


Zobacz także: Enterprise NCC-1701 - ikona Star Trek jako kamera internetowa »Model Sokoła Millenium ma wymiary 30 na 20 centymetrów i został wyceniony na około 150 złotych. Cena nie jest zbyt wygórowana jak za prawdziwy latający model. Gadżet idealnie pasowałby do prezentowanego w zeszłym roku X-Winga, posiadającego podobne wirniki. Zagorzali fani Star Wars mogliby zbudować własna flotę i organizować wręcz epickie bitwy na swoim podwórku.
W zestawie z Sokołem Millenium znajdzie się oczywiście specjalny pilot pozwalający na sterowanie statkiem, nie wiadomo jednak jak jest zasilany i na jaki czas lotu pozwala wykorzystana bateria. Mimo to Millenium Falcon powinien się znaleźć w kolekcji każdego fana Star Wars.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Millenium Falcon, który lata - idealny gadżet dla fanów Star Wars

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Millenium Falcon, który lata - idealny gadżet dla fanów Star Wars