High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix S8100 - nowoczesny kompakt z wielkimi możliwościami

Foto

rss

Nikon Coolpix S8100 - nowoczesny kompakt z wielkimi możliwościami

2011.01.24//  J. Kruczek
Nikon skrupulatnie powiększa ofertę swoich aparatów kompaktowych, które z powodzeniem walczą o prymat na rynku. Jednym z ciekawszych modeli zaprezentowanych przez producenta jest Coolpix S8100, który został wyposażony w matrycę CMOS z technologią BSI.
Zobacz także: WVIL - koncepcyjny kompakt przyszłości zapowiada fotograficzną rewolucję? »Sercem modelu Coolpix S8100 została 12-megapikselowa matryca CMOS z technologią tylnego podświetlenia BSI. Dzięki temu aparat idealnie nadaje się do robienia zdjęć w ciężkich warunkach oświetleniowych. Matryca jest obsługiwana przez wydajny procesor obrazu Expeed C2, który pozwala na fotografowanie z czułością dochodzącą do ISO 3200. Optyka urządzenia pozwala na osiągnięci dziesięciokrotnego zoomu optycznego wspomaganego przez dwa systemy redukcji drgań.
Coolpix S8100 Coolpix S8100
Coolpix S8100 Coolpix S8100
Coolpix S8100 Coolpix S8100

Aparat posiada funkcję wykrywania ruchu aparatu i fotografowanego obiektu, co pozwala na bieżącą regulację ustawień. Ciekawostką są funkcje pozwalające na wykonywanie zdjęć w nocy. Sterowanie aparatem odbywa się przy pomocy 3-calowego ekranu. Na liście wyposażenia znalazła się pamięć wewnętrzna o pojemności 102MB. Aparat pozwala na wykonywanie zdjęć HDR oraz kręcenie filmów w jakości Full HD. Tryb zdjęć seryjnych pozwala na wykonywanie 10 zdjęć na sekundę w najwyższej jakości, bądź 120 zdjęć na sekundę w trybie sportowym.
Zobacz także: Samsung WB210 - kompakt z optyką Schneider-Kreuznach i 12-krotnym zoomem »Coolpix S8100 to ciekawa propozycja dla wymagających amatorów fotografii. Bogate opcje programowe i sprzętowe sprawiają, że nowy Nikon jest atrakcyjną ofertą. Aparat powinien zadebiutować w przeciągu najbliższych dni za cenę 1089 złotych.
Coolpix S8100 Coolpix S8100
Coolpix S8100 Coolpix S8100
Coolpix S8100 Coolpix S8100

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nikon Coolpix S8100 - nowoczesny kompakt z wielkimi możliwościami
 / 
Komentarze do: Nikon Coolpix S8100 - nowoczesny kompakt...
Gajowy pisze:

Za taka cene jest naprawdę niezłym aparatem, jesli tylko trzymamy ISO na wodzy to generuje niezłe fotki. Wada moze byc ta lampa- bo najczesciej w tym miejscu trzyma sie palce robiąc zdjęcia :)

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Foto   »   Nikon Coolpix S8100 - nowoczesny kompakt z wielkimi możliwościami