High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   FM Thomson MPFM02 - cyfrowy nadajnik do słuchania MP3 z radia samochodowego

Gadżety

rss

FM Thomson MPFM02 - cyfrowy nadajnik do słuchania MP3 z radia samochodowego

2010.06.30//  J. Kruczek
Firma Hama wydała na rynek gadżet dla wszystkich zmotoryzowanych posiadaczy iPhona i iPoda. Cyfrowy nadajnik FM Thomson MPFM02 pozwala na odsłuchiwanie utworów zapisanych na odtwarzaczu MP3 czy też na telefonie za pomocą radioodbiornika samochodowego.
Zobacz także: Muse M-712DR - nowe radio samochodowe z odtwarzaczem DVD »Cyfrowy nadajnik pozwala na bezprzewodowy przekaz nagrań pomiędzy odtwarzaczem a radioodbiornikiem. Wystarczy podłączyć do odtwarzacza nadajnik FM Thomson MPFM02, aby radio samochodowe mogło znaleźć sygnał. Po podłączeniu gadżetu do odtwarzacza, radio automatycznie znajdzie i rozpozna sygnał. FM Thomson MPFM02 może też współpracować z domowymi odbiornikami stacji radiowych.
FM Thomson MPFM02 FM Thomson MPFM02 pozwala na...
FM Thomson MPFM02 ...odtwarzanie muzyki z telefonów i playerów MP3...
FM Thomson MPFM02 ...na zwykłym odbiorniku radiowym


Zobacz także: Samochodowa czarna skrzynka - Car Cam Dually »FM Thomson MPFM02 obsługuje częstotliwości od 88,1 do 107,9 MHz. Nadajnik jest zasilany za pomocą zasilacza 3V bądź dwoma bateriami AAA. Producent objął urządzenie dwuletnią gwarancją i wycenił gadżet na 49,90 złotych. Nadajnik można już kupić w większych sklepach z elektroniką. FM Thomson MPFM02 nie jest rewolucyjnym rozwiązaniem, ale z pewnością znajdzie wielu nabywców. Gadżet idealnie spisze się w podróżach samochodem, ponieważ na stałe wyeliminuje konieczność wożenia ze sobą dziesiątek płyt CD.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FM Thomson MPFM02 - cyfrowy nadajnik do słuchania MP3 z radia samochodowego

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   FM Thomson MPFM02 - cyfrowy nadajnik do słuchania MP3 z radia samochodowego