High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Basic 2 - nowa wersja czytnika ebooków

Gadżety

rss

PocketBook Basic 2 - nowa wersja czytnika ebooków

2014.01.15//  J. Kruczek
PocketBook wprowadzi na nasz rynek jeszcze w tym miesiącu czytnik elektronicznych książek Basic 2. Urządzenie posiada wszystkie cechy dobrego ebook readera i z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom lektur w cyfrowym wydaniu.
Zobacz także: Manta EBOOK 04 - pierwszy czytnik z nowej serii »PocketBook Basic 2 posiada 6-calowy ekran E-Ink pozwalający na bezproblemowe czytanie nawet w najbardziej nasłonecznionych miejscach. Co więcej taki ekran daje możliwość czytania pod każdym kątem. Jak na gadżet do czytania producent zadbał o dobrą specyfikację. Sercem czytnika został procesor o taktowaniu 1 GHz współpracujący z 256 MB pamięci RAM.
PocketBook Basic 2
PocketBook Basic 2 PocketBook Basic 2
PocketBook Basic 2


Zobacz także: EnerGenie E-paper printer - ciekawy gadżet do pracy w biurze »Producent zapewnia o bardzo płynnym przewijaniu stron dzięki zwiększonej wydajności gadżetu. Do przechowywania wszystkich książek przygotowano 4 GB pamięci wewnętrznej. Nie będzie też problemu z używaniem kart microSD o pojemności do 32 GB. Przydatny może się też okazać moduł WiFi dający dostęp do pewnych opcji społecznościowych. Premiera nastąpi w tym miesiącu, a cena wyniesie około 339 złotych.
PocketBook Basic 2
PocketBook Basic 2 PocketBook
PocketBook Basic 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PocketBook Basic 2 - nowa wersja czytnika ebooków

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   PocketBook Basic 2 - nowa wersja czytnika ebooków