High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy

Audio-Video

rss

Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy

2011.11.28//  J. Kruczek
Firma Russound wprowadziła do swojej oferty nowy odtwarzacz sieciowy DMS-3.1, który ma zaspokoić najbardziej wymagających użytkowników. Urządzenie pozwala na odtwarzanie dźwięków z urządzeń znajdujących się w sieci domowej oraz bezpośrednio z internetu.
Zobacz także: Ayon Audio S-3 - odtwarzacz sieciowy dla wymagających »Russound DMS-3.1 został wyposażony w obsługę Apple Air Play, co pozwala na współpracę z urządzeniami Apple. Bez problemów przetworzymy dźwięk z iPhone'a czy iPoda, który zostanie wzbogacony i przesłany do głośników. Producent zadbał o tuner AM/FM, który pozwoli na cieszenie się tradycyjnymi stacjami radiowymi. Oczywiście radio posiada obsługę RDS.
Russound DMS-3.1 Russound DMS-3.1
Russound DMS-3.1 Russound DMS-3.1
Russound DMS-3.1 Russound DMS-3.1


Zobacz także: Dune HD Lite 53D - multimedialne centrum domowej rozrywki »Obsługa DLNA pozwala na odsłuchiwanie rozgłośni internetowych oraz zasobów zamieszczonych w sieci. Port USB daje możliwość współpracy z pamięciami zewnętrznymi. Russound DMS-3.1 wykorzystuje idealnie trend sieciowych odtwarzaczy. Wielu użytkowników rezygnuje z tradycyjnych urządzeń na rzecz bardziej praktycznych sieciowych rozwiązań. Russound DMS-3.1 odtwarza wszystkie najpopularniejsze formaty plików, dzięki czemu nie będziemy mieli problemów z odsłuchaniem swojej biblioteki muzycznej. Oczywiście sprzęt najwyższej jakości nie jest tani i Russound DMS-3.1 wyceniono na 9999 złotych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Russound DMS-3.1 - drogi i stylowy odtwarzacz sieciowy