High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Dune HD Lite 53D - multimedialne centrum domowej rozrywki

Audio-Video

rss

Dune HD Lite 53D - multimedialne centrum domowej rozrywki

2011.05.13//  J. Kruczek
Firma HDI Dune wprowadziła na rynek swój najnowszy odtwarzacz multimedialny, który ma służyć za domowe centrum rozrywki. Dune HD Lite 53D trafił na rynek w dwóch wersjach różniących się od siebie obecnością modułu WiFi. Wszystkie podzespoły urządzenia zamknięto w eleganckiej obudowie, która spodoba się większości użytkowników.
Zobacz także: Robopec REETI - odtwarzacz multimedialny w ciele sympatycznego robota »Dune HD Lite 53D został wyposażony w procesor Sigma Designs 8653, który zapewni obsługę najnowszych formatów mediów. Urządzenie pozwala na odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć bezpośrednio z sieci bądź z pamięci zewnętrznych. Producent pomyślał też o wewnętrznej pamięci w postaci dysku SSD o pojemności 1TB. Zewnętrzne nośniki mogą być podpięte za pośrednictwem dwóch portów USB. Nie mogło też zabraknąć czytnika kart pamięci SD/SDHC.
Dune HD Lite 53D Dune HD Lite 53D
Dune HD Lite 53D Dune HD Lite 53D
Dune HD Lite 53D Dune HD Lite 53D


Zobacz także: Iomega ScreenPlay DX HD - multimedialny odtwarzacz sieciowy z pojemną pamięcią »Na liście interfejsów znalazły się HDMI, złącze optyczne Toslink i RCA Stereo. Oprogramowanie wspiera wszystkie najpopularniejsze formaty plików oraz pozwala na czerpanie materiałów z sieci BitTorrent. Użytkownicy mają też możliwość korzystania z telewizji i radia internetowego. Oprogramowanie jest ciągle uaktualniane, dzięki czemu Dune HD Lite 53D obsłuży wszystkie nowości wchodzące na rynek. W zestawie z odtwarzaczem jest dostępny pilot obsługujący wszystkie funkcje. Dune HD Lite 53D jest dostępny na rynku od 645 złotych.

Dune HD Lite 53D Dune HD Lite 53D
Dune HD Lite 53D Dune HD Lite 53D
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dune HD Lite 53D - multimedialne centrum domowej rozrywki

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale LifestyleDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Dune HD Lite 53D - multimedialne centrum domowej rozrywki