High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung F8500 - nowa linia telewizorów plazmowych debiutuje na rynku

Audio-Video

rss

Samsung F8500 - nowa linia telewizorów plazmowych debiutuje na rynku

2013.05.21//  J. Kruczek
Samsung wprowadza na rynek nową serię plazmowych telewizorów F8500. Odbiorniki posiadają najnowsze rozwiązania i spiszą się idealnie w salonie nowoczesnego domu. Klienci mogą się zdecydować na modele o przekątnej ekranu 51 i 64 cali.
Zobacz także: LG EA9800 - 55-calowy telewizor zadebiutuje w drugiej połowie roku »Producent chwali się, że specjalne systemy pozwoliły uzyskać rewelacyjną jasność i głębie czerni, jakich nie uraczymy w żadnym telewizorze plazmowym na rynku. Do tego dochodzi częstotliwość odświeżania na poziomie 600 Hz oraz system eliminujący smużenie obrazu. Użytkownicy docenią też procesor obrazu 3D HyperReal Engine, który współpracuje ze wszystkimi formatami obrazu trójwymiarowego.
Samsung F8500
Samsung F8500 Samsung F8500
Samsung F8500


Zobacz także: Sharp wprowadza na polski rynek 80-calowy telewizor 3D »Oczywiście telewizory Samsung F8500 posiadają rozbudowany interfejs dający dostęp do wszystkich opcji sieciowych. Dodatkowo można podłączyć telewizor do sieci bezprzewodowej, co pozwoli na wyświetlanie treści z urządzeń znajdujących się w sieci. W zestawie znajduje się specjalny pilot z panelem dotykowym, a same telewizory mogą być sterowane za pomocą głosu i gestów. Seria Samsung F8500 pozwala też na wyświetlanie obrazu z dwóch różnych źródeł. To oznacza, że można oglądać mecz, gdy małżonka cieszy się ulubionym serialem. Nowe modele trafiły na rynek w cenach 9999 złotych za wersję 51 cali i 14499 złotych za wersję 64-calową.

Samsung F8500
Samsung F8500
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Samsung F8500 - nowa linia telewizorów plazmowych debiutuje na rynku
 / 
Komentarze do: Samsung F8500 - nowa linia telewizorów...
Geminus pisze:

Genialnie zaprojektowana podstawka. Ciekawszej nie widzialem.

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Samsung F8500 - nowa linia telewizorów plazmowych debiutuje na rynku