High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sanyo PLC-XL50 - nowoczesny szerokokątny projektor zadebiutował w Polsce

Audio-Video

rss

Sanyo PLC-XL50 - nowoczesny szerokokątny projektor zadebiutował w Polsce

2011.02.08//  J. Kruczek
Sanyo PLC-XL50 to nowoczesny krótkoogniskowy projektor, który idealnie się spisze w zastosowaniach biurowych i edukacyjnych. Urządzenie pozwala na wyświetlanie dużego obrazu z bardzo małych odległości, co sprawia, że idealnie nadaje się do zastosowania w małych pomieszczeniach.
Zobacz także: Sony VPL-HW20 - nowy projektor do zastosowania w kinie domowym »Producent zapewnia, że przy projektowaniu wykorzystano nowoczesną technologię hybrydową, która wykorzystuje system projekcji szerokokątnej nowej generacji. Sanyo PLC-XL50 pozwala na wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1024x768 pikseli przy jasności 2000 ANSI lumenów. Urządzenie posiada na pokładzie dwa głośniki o mocy 2W. Urządzenie w odległości 8 centymetrów od ekranu pozwala na wyświetlenie obrazu o przekątnej 80 cali. Sanyo PLC-XL50 wyposażono też w sensor ruchu, który ma zabezpieczyć projektor przed ewentualną kradzieżą.
Sanyo PLC-XL50 Sanyo PLC-XL50
Sanyo PLC-XL50 Sanyo PLC-XL50
Sanyo PLC-XL50 Sanyo PLC-XL50


Zobacz także: Panasonic PT-ST10 - projektor stworzony do małych pomieszczeń »System Direct Power on/off pozwala na automatyczne uruchomienie urządzenia po podłączeniu zasilania. Sanyo PLC-XL50 zadebiutował już na rynku i jest dostępny w dwóch zestawach. Pierwszy obejmuje samo urządzenie, które wyceniono na 3999 złotych. Drugi zestaw obejmuje tablicę interaktywną Qomo o przekątnej 88 cali. Tablica może być obsługiwana palcem bądź wskaźnikiem. Ekran posiada powierzchnię suchościeralną i magnetyczną, która jest całkowicie odporna na uszkodzenia. Całość uzupełnia regulowany uchwyt. Ten zestaw został wyceniony na 9999 złotych.

Sanyo PLC-XL50 Sanyo PLC-XL50
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sanyo PLC-XL50 - nowoczesny szerokokątny projektor zadebiutował w Polsce

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Sanyo PLC-XL50 - nowoczesny szerokokątny projektor zadebiutował w Polsce