High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Spy Tank - szpiegowski czołg sterowany urządzeniami Apple

Gadżety

rss

Spy Tank - szpiegowski czołg sterowany urządzeniami Apple

2011.09.27//  J. Kruczek
Rozwój iPhone'a i systemu iOS spowodował na rynku prawdziwy wyścig zbrojeń nie tylko w branży smartfonów, ale także akcesoriów. Producenci gadżetów prześcigają się w pomysłach. Niektóre z nich są naprawdę interesujące, jak prezentowany dziś Spy Tank.
Spy Tank to mały pojazd na zdalne sterowanie, którym pokierujemy za pomocą urządzeń z systemem Apple. Sam fakt sterowania iPhonem nie jest specjalnie rewolucyjny. Uznanie budzi osprzęt zamontowany w małym czołgu. Na pokładzie znajdziemy kamery i mikrofony, które pozwolą na zasmakowanie namiastki szpiegowania.
Spy Tank Spy Tank
Spy Tank Spy Tank
Spy Tank Spy Tank


Zobacz także: Scout - quadrokopter do zadań specjalnych »Twórcy gadżetu zapewniają, że kontrola jest możliwa na odległości do około 60 metrów. Co ważne sygnał przechodzi także przez ściany, co dodatkowo podnosi możliwości urządzenia. Spy Tank może być też sterowany nocą dzięki wbudowanym noktowizorom. Niestety nie podano dokładnych informacji o kamerach, ale mają one zapewnić wystarczająco dobrą jakość. Spy Tank wyceniono na 150 dolarów, a aplikacja odpowiadająca za sterowanie będzie dostępna za darmo w App Store.
Spy Tank Spy Tank
Spy Tank Spy Tank
Spy Tank Spy Tank

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Spy Tank - szpiegowski czołg sterowany urządzeniami Apple

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Spy Tank - szpiegowski czołg sterowany urządzeniami Apple