High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Tron Watch - zegarek dla fanów kultowego filmu Sci-Fi

Gadżety

rss

Tron Watch - zegarek dla fanów kultowego filmu Sci-Fi

2010.12.27//  J. Kruczek
Premiera filmu Tron: Legacy jest idealną okazją do wydawania na rynek gadżetów przeróżnej maści. Fani Trona mogli już kupić akcesoria komputerowe, pady do konsol czy nawet motocykle wzorowane na filmowych maszynach.
Zobacz także: iWatch - koncepcyjny zegarek multimedialny do sterowania iPhonem i iPodem »Najnowsza propozycja to zegarek wzorowany na przedmiotach z universum filmu. Tron Watch zaprojektowany przez Abhinav Dapke jest póki co tylko konceptem, ale biorąc pod uwagę popularność filmu możemy się już wkrótce spodziewać rynkowej premiery gadżetu. Trzeba przyznać, że projektant idealnie oddał klimat kultowego obrazu Sci-Fi.
Tron Watch Tron Watch
Tron Watch Tron Watch
Tron: Legacy Tron: Legacy


Zobacz także: Artime Watch - zegarek zmieniający kształt »Tron Watch przedstawia godzinę za pomocą wyświetlacza pokazującego godzinę. Minuty zaś są pokazywane przez zapalające się heksagony. Każdy z nich oznacza kolejne pięć minut. Całość wygląda futurystycznie i interesująco. Stylistycznie od razu widać, że mamy do czynienia z gadżetem inspirowanym filmem Tron. Niestety nie wiadomo, czy projektant planuje wdrożenie futurystycznego zegarka do sprzedaży. Pozostaje mieć nadzieję, ze ten ciekawy projekt trafi na rynek.
Tron: Legacy Tron: Legacy
Tron: Legacy Tron: Legacy
Tron: Legacy Tron: Legacy

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Tron Watch - zegarek dla fanów kultowego filmu Sci-Fi

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Tron Watch - zegarek dla fanów kultowego filmu Sci-Fi