High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Halo - głośnik z efektownym podświetleniem LED

Audio-Video

rss

Creative Halo - głośnik z efektownym podświetleniem LED

2017.08.08//  J. Kruczek
Creative Halo będzie nową propozycją cenionego producenta. Niewielki głośnik o bardzo efektownym wyglądzie trafi na rynek we wrześniu i zdecydowanie będzie się wyróżniał na tle konkurencji.
Zobacz także: ART AS-B30 - debiut małego ciekawego soundbara »Creative Halo wziął swoją nazwę od podświetlonego pierścienia umieszczonego w obudowie. Producent przygotował podświetlenie obsługujące 16,8 mln kolorów, które ma się układać w 12 różnych efektów świetlnych. Regulację zapewni aplikacja mobilna Creative Xpectra na urządzenia z Androidem i iOS.
Creative Halo
Creative Halo Creative Halo
Creative Halo


Zobacz także: Scansonic Lighthose - głośnik i lampa w jednym »Pomijając efektowną konstrukcję jest to standardowy głośnik Bluetooth pozwalający na bezprzewodowe odtwarzanie muzyki. Zastosowana bateria pozwala na pracę przez około 8 godzin. Ładowanie odbywa się przez port micro USB. Głośnik może się pochwalić wymiarami 175x70x108 mm i waży 510 gramów. Creative Halo zadebiutuje we wrześniu za cenę 289 złotych.
Creative Halo
Creative Halo
Creative Halo

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Creative Halo - głośnik z efektownym podświetleniem LED

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale GryDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Audio-Video   »   Creative Halo - głośnik z efektownym podświetleniem LED