High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kamera Looxcie - gadżet dla fanów serwisów społecznosciowych

Gadżety

rss

Kamera Looxcie - gadżet dla fanów serwisów społecznosciowych

2010.09.17//  J. Kruczek
Firma Looxcie wyprodukowała gadżet, który dosłownie zagra na zmysłach osób uzależnionych od serwisów społecznościowych. Nowe urządzenie jest małą kamerką zamontowana na słuchawce Bluetooth, która jest w stanie rejestrować wszystko co robimy.
Zobacz także: Kieszonkowa kamera Muvi - idealna dla fanów szpiegowania »Mini kamerka może być noszona na uchu i przez cały czas będzie rejestrowała wszystko, co robi użytkownik. Dzięki połączeniu z telefonem wyposażonym w system Google Android gadżet może przekazać zapisany obraz bezpośrednio do serwisów społecznościowych. W ten sposób osoby uzależnione od serwisów społecznościowych mogą się dzielić ze znajomymi bezpośrednimi relacjami ze swojego życia.
Looxcie Kamera Looxcie...
Looxcie ...w połączeniu z Androidem...
Looxcie ...wyśle filmy do serwisów społecznościowych


Zobacz także: Mi-Sport Wireless A2DP - bezprzewodowe słuchawki do nurkowania i nie tylko »Kamera Looxcie rejestruje obraz w rozdzielczości 480x320 pikseli przy 15 klatkach na sekundę. Pliki zapisują się w formacie mpeg-4 w pamięci kamery o pojemności 4GB. Bateria wystarcza na zapis 4 godzin filmów bez konieczności ładowania. Gadżet wyceniono na 600 złotych i z pewnością znajdzie wielu nabywców wśród maniaków życia w sieci. Łatwy sposób na dzielenie się materiałami i wygodna obsługa sprawiają, że kamera Looxcie jest idealnym narzędziem dla bloggerów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kamera Looxcie - gadżet dla fanów serwisów społecznosciowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Gry

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Gadżety   »   Kamera Looxcie - gadżet dla fanów serwisów społecznosciowych