High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony szykuje super cienką wersję Playstation 3

Komputery i konsole

rss

Sony szykuje super cienką wersję Playstation 3

2013.07.01//  J. Kruczek
Sony szykuje się do wielkiej premiery Playstation 4. Oczy graczy są zwrócone na nowa platformę, tymczasem producent postanowił przygotować małą niespodziankę. Jak wiadomo jeszcze przez kilka lat będziemy mogli się cieszyć wsparciem dla PS3.
Zobacz także: Google i Apple planują produkcję swoich konsol do gry? »Okazuje się, że gracze, którzy będą chcieli się nadal cieszyć grami z PS3 bądź będą szukali tańszego sprzętu niż nowoczesne PS4 będą mogli kupić nową wersję starej konsoli. Na rynek ma trafić odświeżona konsola wzbogacona o nieco wydajniejsze układy i zamknięta w znacznie mniejszej obudowie. Zachodnie serwisy donoszą, że już trwają zaawansowane prace nad poprawionym sprzętem.
Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3 Super Slim
Playstation 3


Zobacz także: Xbox One nie będzie wymagał stałego połączenia internetowego. Microsoft mięknie »Playstation 3 w nowej wersji miałoby kosztować 199 dolarów. W obudowie miałby się znaleźć 28-nanometrowy procesor graficzny Nvidia RSX oraz 22-nanometrowy procesor Cell. Te elementy są mniejsze i mniej energochłonne niż obecnie stosowane. To pozwoli na montaż mniejszego zasilacza i mniejszych komponentów chłodzących. Czas pokaże, czy doniesienia są prawdziwe, ale taki rozwój wydarzeń miałby sens. Należy też pamiętać, że nową wersję Xboxa 360 pokazał Microsoft.
Playstation 3
Playstation 3 Playstation 3
Playstation 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sony szykuje super cienką wersję Playstation 3

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Święta to czas prezentów. Jeśli mamy w domu fana sportu, nie tylko piłki, to warto pomyśleć o...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Sony szykuje super cienką wersję Playstation 3