High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X oficjalnie! Project Scorpio w wersji produkcyjnej miażdży konkurencję

Komputery i konsole

rss

Xbox One X oficjalnie! Project Scorpio w wersji produkcyjnej miażdży konkurencję

2017.06.12//  J. Kruczek
Project Scorpio zgodnie z zapowiedziami został pokazany na targach E3. W czasie konferencji Microsoftu zadebiutowała konsola, która trafi do sprzedaży pod nazwą Xbox One X. I będzie to najmocniejsza konsola w historii gamingu.

Xbox One X pozwala cieszyć się rozgrywką w pełnym 4K oraz HDR. Konsola jest napędzana przez ośmiordzeniowy procesor taktowany zegarem 2,3 GHz. Na pokładzie znalazł się 4,6-krotnie wydajniejszy układ graficzny niż w Xbox One. Do tego dochodzi 12 GB RAMu z czego 9 GB przeznaczono dla gier. Te zainstalujemy na dysku o pojemności 1 TB.
Xbox One X
Xbox One X Xbox One X
Xbox One X

Potężne podzespoły zostały zamknięte w najmniejszej obudowie z całej rodziny Xboxów. Cóż konsola wygląda po prostu bardzo dobrze. Co ważne wszystkie akcesoria z Xbox One działają z Xbox One X. Wszystkie gry na tę konsole będą wyciskały 4K i HDR. Nie zabraknie też innych fajerwerków graficznych dostępnych wcześniej jedynie na PC.

Gry wydane już na Xbox One będą skalowane do 4K. Zaś tytuły odpalane na telewizorze Full HD będą poprawiane innymi efektami graficznymi. Xbox One X zadebiutuje na rynku 7 listopada w cenie 499 dolarów.
Xbox One X
Xbox One X
Xbox One X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One X oficjalnie! Project Scorpio w wersji produkcyjnej miażdży konkurencję

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X oficjalnie! Project Scorpio w wersji produkcyjnej miażdży konkurencję