High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X trafił na rynek. Duże zainteresowanie nowa konsolą

Komputery i konsole

rss

Xbox One X trafił na rynek. Duże zainteresowanie nowa konsolą

2017.11.08//  J. Kruczek
Xbox One X, czyli najmocniejsza konsola w historii zadebiutowała na rynku. Nowy model ma oferować o 40 procent większą wydajność niż sprzęt Sony, a co za tym idzie jak twierdzi Microsoft otrzymujemy pierwszą konsolę do gry w "prawdziwym" 4K.
Premierę przeprowadzono na 35 rynkach w tym w Polsce. Wraz z debiutem konsoli w wielu grach odblokowano dodatkowe tryby graficzne wyciskające z konsoli pełnię możliwości. Xbox One X startuje w naszym kraju od ceny 2199 złotych. I trzeba przyznać, że kwota nie jest zaporowa jak na nowa konsolę o takich możliwościach.
Xbox One X
Xbox One X Xbox One X
Xbox One X

Xbox One X pracuje w oparciu o ośmiordzeniowy procesor AMD o taktowaniu 2,3 GHz. Wspomaga go 12 GB pamięci RAM GDDR5. Całość dopełnia układ graficzny zapewniający 40 CU o mocy 6 TFLOPS. W obudowie znajdziemy dysk 1 TB, ale gracze lubiący ogrywać kilka tytułów na raz lepiej niech tuż po zakupie myślą o dysku zewnętrznym. Coraz częściej waga gier dobija do 100 GB.
Zobacz także: Nintendo Switch wielkim sukcesem. Producent zwiększa produkcję »Xbox One X w pełni obsługuje standard HDR i pozwala na współpracę z monitorami z FreeSync. Niedługo ma zostać odblokowana możliwość grania na wyświetlaczach 1440p. Microsoft zdradził, że zamówienia przedpremierowe przerosły oczekiwania, ale płynność dostaw nie ucierpi na wyższym zainteresowaniu.
Xbox One X
Xbox One X
Xbox One X

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Xbox One X trafił na rynek. Duże zainteresowanie nowa konsolą

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Xbox One X trafił na rynek. Duże zainteresowanie nowa konsolą