High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowy Xbox zadebiutuje w kwietniu? Microsoft szykuje odpowiedź na posunięcia Sony

Komputery i konsole

rss

Nowy Xbox zadebiutuje w kwietniu? Microsoft szykuje odpowiedź na posunięcia Sony

2013.02.24//  J. Kruczek
Microsoft zdawał się wyprzedzać Sony w produkcji nowej konsoli. Jednak to Japończycy zapowiedzieli pierwsi swój sprzęt i teraz amerykański gigant musi gonić konkurencję. Nieoficjalne doniesienia mówią o planie zaprezentowania nowego Xboxa podczas specjalnej konferencji w kwietniu.
Zobacz także: Playstation 4 oficjalnie zapowiedziane! Mocna konsola w drodze »O organizacji specjalnej konferencji mówią osoby związane z Microsoftem, choć oficjalnie nikt nie potwierdził tych doniesień. Wiadomo natomiast, że Microsoft zarejestrował już specjalną domenę XboxEvent.com, która miałaby zawierać stronę poświęconą konferencji. Przed Microsoftem stoi jednak bardzo ciężkie zadanie.
Xbox Xbox
Xbox Xbox
Xbox Xbox


Zobacz także: nGees - polska konsola z Androidem »Producent nie tylko musi zrewidować swoje plany marketingowe, ale też niewykluczone będzie wprowadzenie zmian w specyfikacji konsoli. Microsoft może albo wygrać, albo nie. Wszystko zależy od tego, co zaoferuje nowy Xbox. Słabsze podzespoły i możliwości niż w PS4 mogą oznaczać przegraną jeszcze przed premierą rynkową. Już niedługo powinny się pojawić oficjalne zapowiedzi premiery nowego Xboxa oraz kontrolowane przecieki specyfikacji, które będą miały za zadanie podgrzanie atmosfery.
Xbox Xbox
Xbox Xbox
Xbox Xbox

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Xbox zadebiutuje w kwietniu? Microsoft szykuje odpowiedź na posunięcia Sony

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowy Xbox zadebiutuje w kwietniu? Microsoft szykuje odpowiedź na posunięcia Sony