High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowy Xbox potrzebuje stałego połączenia z internetem?

Komputery i konsole

rss

Nowy Xbox potrzebuje stałego połączenia z internetem?

2013.03.22//  J. Kruczek
Nowy Xbox jest ciągle owiany tajemnicą choć w sieci aż roi się od plotek. Teraz znalazły się w niej dokumenty pochodzące rzekomo z zestawu deweloperskiego nowej konsoli znanej jeszcze pod nazwą kodową Durango. Według nich nowy sprzęt Microsoftu będzie miedzy innymi wymagał stałego połączenia z internetem.
Zobacz także: Playstation 4 będzie wspierać technologie PhysX i APEX »Dokument trafił do sieci za pośrednictwem serwisu VGLeaks. Wynika z nich, że konsola ma się znajdować cały czas w uśpieniu, po to aby gracz mógł w każdej chwili kontynuować zabawę. Co więcej urządzenie ma być w stałym połączeniu z internetem co pozwoli na wykonywanie wszystkich aktualizacji w tle. Ponownie pojawiły się informacje o dołączonym Kinekcie w podrasowanej wersji. Ma on być konieczny do obsługi konsoli.
Xbox
Xbox Xbox 720 - wizualizacja
Xbox


Zobacz także: Xi3 Piston - ruszyła przedsprzedaż konsoli PC »Gracze otrzymają również zmieniony kontroler bezprzewodowy. Ma on posiadać znacznie większą ergonomię. W nowym Xboxie znajdziemy czytnik Blu-ray oraz pojemny dysk twardy. Ten drugi ma zmieścić sporą ilość gier, ponieważ instalacja ma być obowiązkowa. Zadbano jednak o system pozwalający za pierwszym razem włączyć grę od razu i przeprowadzić instalację w tle. Plotki ponownie się powieliły, choć dalej musimy podchodzić do nich z dozą ostrożności. Prezentacja nowego Xboxa ma nastąpić najprawdopodobniej w kwietniu i wtedy poznamy wszystkie jej tajemnice.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Redmi 9A - recenzja budżetowego smartfonaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Xbox potrzebuje stałego połączenia z internetem?

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Gry

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  High-Tech & Gadżety   »   Komputery i konsole   »   Nowy Xbox potrzebuje stałego połączenia z internetem?